ورق سنگ مصنوعی UV پرمیوم باند

شرکت تضامنی سیاح فر و خانداداش با بیش از ده سال فعالیت در زمینه متریالهای ساختمانی در یک سرمایه گذاری هدفمند برای اولین بار در ایران اقدام به واردات محصولی متفاوت با عنوان پرمیوم یو وی نموده است. با توجه به چالش های مدرنی که در دنیای متریالهای مدرن ساختمانی امروزه در دنیا بوجود آمده و روند رو به رشد ایران در صنعت ساختمان و نیاز این صنعت به تکنولوژی های مدرن و سازمان یافته ، این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب و بر اساس نیاز بازار ایران تفکر جدیدی از متریالهای دکوراسیون نماهای خارجی و داخلی در دسترس طراحان قرار می دهد که گامی در راستای رشد خلاقیت در مبحث معماری مدرن ایرانی خواهد بود.

مقدمه ای بر تولید: ورق دکوراسیون رنگی از جنس فلوراین کربن پرمیوم یو وی می باشد که با ویژگی عایق گرمایی توسط مهارت های ویژه ای تلفیق شده است. این کار با استفاده از سیمان فایبر با انقباض پایین (LCFC) یا صفحه سیلیکات کلسیم به عنوان زیر لایه رنگ فلور کربن ضد uv صورت گرفته است.

فلورین ماده معدنی:

فلورین یکی از عناصر کمیاب و نادری است که در سنگ های پوسته زمین یافت می شود. فلورین هجدهمین عنصر فراوان در پوسته زمین است فلورین یک هالوژن گازی است به رنگ زرد متمایل به خاکستری با نماد F عدد اتمی ۹ ، وزن اتمی ۹۹۸۴/۱۸ ، وزن مخصوص ۶۹۶/۱ گرم بر سانتی متر مکعب ، نقطه جوش ۰۵/۱۸۸- درجه سانتی گراد و نقطه ذوب ۵۲/۲۱۹ فلورین در تهیه اسید فلوئوریدریک و سایر ترکیبات فلوئور و کمک ذوب در صنایع ذوب آهن در صنایع شیشه‌سازی فایبرگلاس، کوزه‌گری و غیره به کار می‌رود. انواع بی‌رنگ آن در صنایع اپتیک برای ساخت مشورها و عدسی‌های بسیار مرغوب قابل استفاده است. سنگ فلورین درمان مخصوصی برای بیماریها وعوارض مغزی و حل مشکلات ذهنی دارد و باعث رشد، کشش و قدرت تشخیص می شود

مشخصات ویژه ورق سنگ مصنوعی  UV پرمیوم باند

۱- رنگ با کیفیت بالاورق_سنگ_مصنوعی_uv_کامپوزیت

۲- تمیز کنندگی خودکار

۳- سازگار با شرایط مختلف آب و هوایی

۴- عمر طولانی

۵- سازگاز با محیط زیست و میزان کربن پایین

۶- عایق گرمایی و ضد حریق

۷- پردازش ساده

جدول مقایسه ورق سنگ مصنوعی  UV پرمیوم باند با مصالح دیگر

مواردپرمیوم باند uv
نمای سنگکلیه روکشهارنگ ها
ترکیباتمواد معدنسنگ طبیعیرزین تموستینگ + فیبر چوبترکیبات معدنی
وزنوزن سبکسنگینوزن سبکسبک
دوامبیش از ۲۰ سالنسبت به نوع سنگ۱۰ سالکمتر از ۱۰ سال
نصبنصب سادهمشکلنصب ساده
مقاومت در برابر حریقخوبخوبضعیف
رنگمتنوعمحدودمتنوعمتنوع
مقاومت در برابر عوامل طبیعیعالیخوبخوبمتوسط
پروسه اجراییمناسبطولانیمناسبمناسب
استحکام سطحبسیار عالیبسیار عالیخوب
عایق گرماییعالیضعیفخوب
نگهداریتمیز کردن آسان یکبار در سالتمیز کردن دشوارتمیز کزدن آسان یکبار در سالضعیف
خاصیت ضد خشعالیعالیمتوسطضعیف